Zamknij

Inspektor nadzoru inwestorskiego ds. budowlanych nr ref.138/ZGN/24

Nr oferty: StPr/24/05341Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Irysowa 19, 02-660 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: 1. Wykonywanie: - ocen technicznych i typowania robót budowlanych i drogowych, - opracowanie przedmiarów robót, - opracowanie kosztorysów inwestorskich, - nadzór nad terminowością zatwierdzania remontów, - archiwizacja materiałów poszczególnych zadań, - przygotowywanie dokumentów do kontroli, - weryfikacji ocen, typowania robót, przedmiarów i kosztorysów 2. Prowadzenie spraw dotyczących remontów nieruchomości i ich przebudów w tym przygotowywanie porozumień remontowych z najemcami i instytucjami. 3. Uczestnictwo w ocenie wykonanej dokumentacji projektowo kosztorysowej. 4. Ocena przydatności wykonanej dokumentacji projektowo kosztorysowej. 5. Uczestnictwo w czynnościach udzielania zamówień publicznych. 6. Rozpatrywanie interwencyjnych spraw technicznych w zakresie robót budowlanych i drogowych. 7. Wykonywanie funkcji nadzoru inwestorskiego. 8. Współdziałanie z DOM-ami i innymi komórkami ZGN Mokotów. 9. Załatwianie korespondencji z Urzędem Dzielnicy Mokotów i innymi instytucjami. 10. Uczestnictwo w seminariach i szkoleniach. 11. Analizowanie przeglądów technicznych budynków. 12. Współudział w typowaniu robót i ustalaniu założeń projektowych. 13. Przygotowanie oraz sprawdzanie materiałów przetargowych na opracowanie dokumentacji oraz wykonanie robót w branży budowlanej i drogowej. 14. Opiniowanie, w ramach obowiązujących uprawnień, wniosków i dokumentacji na przebudowy, nadbudowy, rozbudowy i adaptacje. 15. Bieżące śledzenie i wprowadzanie do stosowania przepisów i zarządzeń związanych z procedurą zlecania robót przez ZGN. 16. Archiwizacja dokumentacji w prowadzonej tematyce. 17. Rozpatrywanie i udzielanie odpowiedzi na korespondencję w zakresie spraw budowlanych i drogowych. 18. Uczestnictwo w komisjach przetargowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 24.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, budowlane
    Zawód:
    • Inspektor nadzoru budowlanego
      Uprawnienia:
      • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
      • Pakiet MS Office
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagania niezbędne: - obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych Dz. U. z 2022 r., poz. 530); - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; - niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe; - wykształcenie średnie techniczne o kierunku budowlanym; - uprawnienia budowlane wykonawcze (bez ograniczeń) w specjalności architektonicznej lub konstrukcyjno budowlanej; - znajomość regulacji prawnych w zakresie: Prawo budowlane, Ustawa o ochronie praw lokatorów, Ustawa o własności lokali, Prawo zamówień publicznych, Kodeks cywilny, Kodeks postępowania administracyjnego, Rozporządzenia pochodne do w/w ustaw; - bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego Ms Office, klienta poczty Mozilla Thunderbird, program do kosztorysowania NORMA; - staż pracy minimum 4 lata w przypadku osób z wyższym wykształceniem lub staż pracy minimum 6 lat w przypadku osób ze średnim wykształceniem. Wymagania dodatkowe: - wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budowlanym; - uprawnienia budowlane wykonawcze (bez ograniczeń) w specjalności drogowej lub doświadczenie w tym zakresie. Wymagane dokumenty i oświadczenia: - życiorys z przebiegiem nauki i pracy zawodowej; - kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie; - kopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji; - kopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu w przypadku kontynuacji zatrudnienia; - podpisane oświadczenie o posiadanym obywatelstwie; - podpisane oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych; - podpisane oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe; - podpisane oświadczenie o treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji; - kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata zamierzającego skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych. Miejsce pracy: Warszawa-Mokotów, ul. Irysowa 19. Godziny pracy: 7:00-15:00 Do wynagrodzenia dodatkowo: - dodatkowe wynagrodzenie roczne, - nagrody jubileuszowe, - premie uznaniowe; - pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karnetów sportowych, kulturalno-rekreacyjnych; - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie; Kontakt tel.: 22 549 37 16, 22 549 37 56. Osoby zainteresowane proszone są o złożenie kompletu dokumentów, w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia tj. od dnia 08.05.2024 r., w zamkniętej kopercie pod adresem: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy 02-660 Warszawa ul. Irysowa 19 z dopiskiem: Dział Kadr i Płac - Inspektor nadzoru inwestorskiego ds. budowlanych nr ref. 138/ZGN/24 Nadesłane oferty nie są zwracane. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły na ww. adres w terminie do dnia 23.05.2024 r. do godz. 15.00. Kontakt tel.: 22 549 37 16, 22 549 37 56. Szczegółoewe informacje o ofercie znajdują się na stronie: https://mokotow.um.warszawa.pl/waw/zgn-mokotow/oferty-pracy
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY MOKOTÓW M. ST. WARSZAWY
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Irysowa 19, 02-660 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 22 549 37 16, 22 549 37 56
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje o ofercie nr ref. 138/ZGN/24 znajdują się na stronie: https://mokotow.um.warszawa.pl/waw/zgn-mokotow/oferty-pracy
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7:00-15:00
        Utrzymywanie na bieżąco w czystości przydzielonego rejonu sprzątania, w tym: - zamiatanie i mycie podłóg, - odkurzanie i mycie mebli, parapetów, żaluzji, rolet, i innych przedmiotów będących na wyposażeniu szkoły, mycie lamp, drzwi, okien i ram, wynoszenie śmieci, - utrzymywanie w czystości sanitariatów, - zamykanie drzwi i okien oraz sprawdzanie stanu bezpieczeństwa przed zamknięciem szkoły, - obsługa portierni.
        StPr/24/05695
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        - przyjmowanie dokumentów i pism od Interesantów - rejestrowanie korespondencji złożonej przez Interesantów w urządzeniach ewidencyjnych - udzielanie informacji Interesantom w Biurze Obsługi Interesanta w sprawach cywilnych i karnych - udzielanie telefonicznej informacji interesantom w sprawach cywilnych i karnych - obsługa Interesantów w czytelni akt - przyjmowanie zamówień na akta - udostępnianie akt do wglądu interesantom - nadzór nad udostępnionymi aktami - kserowanie akt
        StPr/24/05708
        data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 918 PLN

        Pakowanie posiłków według diet
        StPr/24/05714
        data rozpoczęcia pracy od 17.05.2024

        Obróbka wstępna warzyw owoców mycie i dezynfekcja wózków i sprzętu utrzymanie porządku na kuchni pomoc w porcjowaniu produktów
        StPr/24/05716

        zarzadzanie zespołem, przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami, nadzór nad utrzymaniem czystości na kuchni, przestrzeganie procedur.
        StPr/24/05724
        wynagrodzenie od od 5 000 do 5 700 PLN

        praca przy zakładaniu terenów zieleni miejskiej, sadzenie drzew i krzewów, podlewanie, rozścielanie ziemii itp.
        StPr/24/05726
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Praca w sklepie, obsuga klienta
        StPr/24/05727

        Zakres obowiązków: praca w sklepie, stanowisko decyzyjne, nadzór nad personelem, przyjmowanie towaru.
        StPr/24/05728
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        obsługa klientów, pomoc na stoisku mięsnym, bezpośrednia sprzedaż, metkowanie towaru, dbanie o czystość na sali obsługi w pomieszczeniu magazynowym, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
        StPr/24/05732
        wynagrodzenie od od 4 250 PLN

        StPr/24/05733