Zamknij

Psycholog (1/2 etatu) K/M

Nr oferty: StPr/24/05336Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Dickensa 25, 02-382 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: 1. Świadczenie pomocy psychologicznej dla Mieszkańców DPS. 2. Prowadzenie indywidualnych konsultacji psychologicznych dla Mieszkańców DPS. 3. Przeprowadzanie diagnozy psychologicznej w zakresie stanu kondycji psychicznej i społecznej Mieszkańców DPS. 4. Monitorowanie stanu psychicznego Mieszkańców oraz dokonywanie okresowej oceny psychospołecznej Mieszkańców DPS. 5. Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów między Mieszkańcami oraz w relacjach Mieszkaniec-Pracownik DPS.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 510 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia
    Zawód:
    • Psycholog (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Język:
      • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe - Psychologia. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego. Praca na 1/2 etatu. Dni i godziny pracy - do ustalenia. Wynagrodzenie: 2510 zł brutto plus dodatek za wysługę lat do 20%, dodatek motywacyjny, "13-tka", dofinansowanie do wypoczynku. [Zgłoszenia: e-mail: [email protected], tel.: 22 659 60 61].
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Dickensa 25, 02-382 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 22 659 60 61
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Utrzymywanie na bieżąco w czystości przydzielonego rejonu sprzątania, w tym: - zamiatanie i mycie podłóg, - odkurzanie i mycie mebli, parapetów, żaluzji, rolet, i innych przedmiotów będących na wyposażeniu szkoły, mycie lamp, drzwi, okien i ram, wynoszenie śmieci, - utrzymywanie w czystości sanitariatów, - zamykanie drzwi i okien oraz sprawdzanie stanu bezpieczeństwa przed zamknięciem szkoły, - obsługa portierni.
        StPr/24/05695
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        - przyjmowanie dokumentów i pism od Interesantów - rejestrowanie korespondencji złożonej przez Interesantów w urządzeniach ewidencyjnych - udzielanie informacji Interesantom w Biurze Obsługi Interesanta w sprawach cywilnych i karnych - udzielanie telefonicznej informacji interesantom w sprawach cywilnych i karnych - obsługa Interesantów w czytelni akt - przyjmowanie zamówień na akta - udostępnianie akt do wglądu interesantom - nadzór nad udostępnionymi aktami - kserowanie akt
        StPr/24/05708
        data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 918 PLN

        Pakowanie posiłków według diet
        StPr/24/05714
        data rozpoczęcia pracy od 17.05.2024

        Obróbka wstępna warzyw owoców mycie i dezynfekcja wózków i sprzętu utrzymanie porządku na kuchni pomoc w porcjowaniu produktów
        StPr/24/05716

        zarzadzanie zespołem, przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami, nadzór nad utrzymaniem czystości na kuchni, przestrzeganie procedur.
        StPr/24/05724
        wynagrodzenie od od 5 000 do 5 700 PLN

        praca przy zakładaniu terenów zieleni miejskiej, sadzenie drzew i krzewów, podlewanie, rozścielanie ziemii itp.
        StPr/24/05726
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Praca w sklepie, obsuga klienta
        StPr/24/05727

        Zakres obowiązków: praca w sklepie, stanowisko decyzyjne, nadzór nad personelem, przyjmowanie towaru.
        StPr/24/05728
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        obsługa klientów, pomoc na stoisku mięsnym, bezpośrednia sprzedaż, metkowanie towaru, dbanie o czystość na sali obsługi w pomieszczeniu magazynowym, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
        StPr/24/05732
        wynagrodzenie od od 4 250 PLN

        StPr/24/05733