Zamknij

Inspektor - sygnatura OK.110.2.14.2024

Nr oferty: StPr/24/05334Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kocjana 3, 01-473 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - wykonywanie prac administracyjno-biurowych - obsługa korespondencji drogą tradycyjną i elektroniczną - prowadzenie dokumentacji personalnej związanej ze stosunkiem pracy - prowadzenie ewidencji czasu pracy - sporządzanie projektów pism, wniosków, odpowiedzi, raportów zgodnie z wytycznymi przełożonego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 30.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 918 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Pracownik biurowy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagania niezbędne: - wykształcenie wyższe pierwszego stopnia (preferowane kierunkowe związane z obszarem kadr, administracyjne), - znajomość przepisów prawa pracy, - dokładność i odpowiedzialność, - bardzo dobra organizacja czasu pracy, - znajomość techniki pracy biurowej oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), - pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia, - niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, - wysoka kultura osobista, - umiejętność pracy w zespole, - umiejętność szybkiego pisania na komputerze. Wymagania dodatkowe: - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sądownictwie, - znajomość programu kadrowo-płacowego SAP- HR, - znajomość ogólnych zagadnień z zakresu ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz Regulaminu urzędowania sądów powszechnych. Wymagane dokumenty i oświadczenia: - podanie o zatrudnienie na powyższym stanowisku kierowane do Dyrektora Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie, - Curriculum vitae, - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie wyższe, - kserokopie świadectw pracy, jeżeli kandydat poprzednio pracował, Oświadczenia: - o niekaralności i korzystaniu z pełni praw publicznych, - że nie jest prowadzone żadne postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub o przestępstwo skarbowe, - że kandydat nie jest uczestnikiem ani stroną w postępowaniu przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie, - o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych dla celów rekrutacji na stanowisko Inspektora zgodnie z art. 6 ust 1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 26 kwietnia 2016r (Dz.Urz. UE.L Nr 119, str1). Oświadczenia winny być podpisane własnoręcznie. Do wynagrodzenia dodatkowo: - szeroki wachlarz świadczeń socjalnych, - dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastka, - dodatek za wysługę lat (5%-20% wynagrodzenia zasadniczego po udokumentowaniu stażu pracy), - dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych, - możliwość zakupienia karty sportowej oraz ubezpieczenie na życie. Inne informacje: Konkurs składa się z trzech etapów: a) etapu pierwszego - selekcji wstępnej zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymagań formalnych przystąpienia do konkursu, b) etapu drugiego - praktycznego sprawdzenia umiejętności c) etapu trzeciego - rozmowy kwalifikacyjnej. Miejsce pracy: ul. Kocjana 3 Godziny pracy: 8-16 Lista kandydatów zakwalifikowanych do II etapu zostanie opublikowana na stronie internetowej Sądu Rejonowego dla Warszawy - Woli w Warszawie w zakładce: Oferty pracy/ konkursy rozpoczęte w dniu 5 czerwca 2024 r. wraz z dokładną datą kolejnego etapu konkursu. Kandydaci mogą odebrać dokumenty w ciągu 3 miesięcy od dnia zakończenia procedury konkursowej w pokoju 112 bud. D w Oddziale Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie w godz. 830 - 1530, po tym terminie dokumenty zostaną zniszczone komisyjnie. Unieważnienie konkursu: Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyny. W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi, co najmniej 6%. Pierwszeństwo w zatrudnieniu mają osoby z niepełnosprawnością, które spełniają wszystkie następujące warunki: - złożyły w terminie ofertę wraz z dokumentem potwierdzającym niepełnosprawność, - spełniają warunki wymienione w ogłoszeniu, - po rekrutacji znalazły się w gronie najlepszych kandydatów.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kocjana 3, 01-473 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: - podanie o zatrudnienie na powyższym stanowisku kierowane do Dyrektora Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie, - Curriculum vitae, - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie wyższe, - kserokopie świa
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Utrzymywanie na bieżąco w czystości przydzielonego rejonu sprzątania, w tym: - zamiatanie i mycie podłóg, - odkurzanie i mycie mebli, parapetów, żaluzji, rolet, i innych przedmiotów będących na wyposażeniu szkoły, mycie lamp, drzwi, okien i ram, wynoszenie śmieci, - utrzymywanie w czystości sanitariatów, - zamykanie drzwi i okien oraz sprawdzanie stanu bezpieczeństwa przed zamknięciem szkoły, - obsługa portierni.
      StPr/24/05695
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      - przyjmowanie dokumentów i pism od Interesantów - rejestrowanie korespondencji złożonej przez Interesantów w urządzeniach ewidencyjnych - udzielanie informacji Interesantom w Biurze Obsługi Interesanta w sprawach cywilnych i karnych - udzielanie telefonicznej informacji interesantom w sprawach cywilnych i karnych - obsługa Interesantów w czytelni akt - przyjmowanie zamówień na akta - udostępnianie akt do wglądu interesantom - nadzór nad udostępnionymi aktami - kserowanie akt
      StPr/24/05708
      data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 918 PLN

      Pakowanie posiłków według diet
      StPr/24/05714
      data rozpoczęcia pracy od 17.05.2024

      Obróbka wstępna warzyw owoców mycie i dezynfekcja wózków i sprzętu utrzymanie porządku na kuchni pomoc w porcjowaniu produktów
      StPr/24/05716

      zarzadzanie zespołem, przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami, nadzór nad utrzymaniem czystości na kuchni, przestrzeganie procedur.
      StPr/24/05724
      wynagrodzenie od od 5 000 do 5 700 PLN

      praca przy zakładaniu terenów zieleni miejskiej, sadzenie drzew i krzewów, podlewanie, rozścielanie ziemii itp.
      StPr/24/05726
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Praca w sklepie, obsuga klienta
      StPr/24/05727

      Zakres obowiązków: praca w sklepie, stanowisko decyzyjne, nadzór nad personelem, przyjmowanie towaru.
      StPr/24/05728
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      obsługa klientów, pomoc na stoisku mięsnym, bezpośrednia sprzedaż, metkowanie towaru, dbanie o czystość na sali obsługi w pomieszczeniu magazynowym, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
      StPr/24/05732
      wynagrodzenie od od 4 250 PLN

      StPr/24/05733